JAANUAR 2020

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

04.01.

ES LL KV 1. etapp

08:00-08:59

CW,SSB

07.01.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

09.01.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

12.01.

NRAU Baltic Contest

06:30-08:29

SSB

12.01.

NRAU Baltic Contest

09:00-10:59

CW

14.01.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

16.01.

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

21.01.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

24.-26.01.

CQ WW 160 Meter Contest

22:00-21:59

CW

28.01.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

 

 

VEEBRUAR 2020

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

01.02.

ERAÜ Talvepäev

algus 10:00 EA

Tallinn

04.02.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

08.02.

ES LL KV 2. etapp

08:00-08:59

CW,SSB

08.-09.02.

CQ WW RTTY WPX Contest

00:00-23:59

RTTY

11.02.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

13.02.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

15.-16.02.

ARRL DX Contest

00:00-23:59

CW

18.02.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

20.02.

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

21.02.-23.02.

CQ WW 160 Meter Contest

22:00-21:59

SSB

25.02.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

 

 

MÄRTS 2020

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

03.03.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

07.03.

ES LL KV 3. etapp

08:00-08:59

CW,SSB

07.-08.03.

ARRL DX Contest

00:00-23:59

SSB

10.03.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

12.03.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

14.03.

ES käsivõtmevõistlus 1. etapp

06:00-06:44

CW

17.03.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

19.03.

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

21.-22.03.

Russian DX Contest

12:00-11:59

CW,SSB

24.03.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

28.-29.03.

CQ WW WPX Contest

00:00-23:59

SSB

 


 

APRILL 2020

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

04.04.

ES LL KV 4. etapp

07:00-07:59

CW,SSB

07.04.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

09.04.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

14.04.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

16.04.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

18.04.

ES Open HF Championship

05:00-08:59

CW,SSB

21.04.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

25.04.

ERAÜ üldkoosolek

algus 11:00 EA

Türi

28.04.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

 

 

MAI 2020

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

02.05.

ES LL KV 5. etapp

07:00-07:59

CW,SSB

05.05.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

12.05.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

14.05.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

16.-17.05.

Baltic Contest

21:00-01:59

CW,SSB

19.05.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

21.05.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

26.05.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

30.-31.05.

CQ WW WPX Contest

00:00-23:59

CW

 

 

JUUNI 2020

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

02.06.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

06.06.

ES LL välipäev

13.00-14.29

CW,SSB

09.06.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

11.06.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

13.06.

ES käsivõtmevõistlus 2. etapp

05:00-05:44

CW

16.06.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

18.06.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

20.-21.06.

IARU REG1 50MHz Contest

14:00-13:59

CW,SSB, FM

23.06.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

26.06.-28.06.

ERAÜ 57. suvine kokkutulek

 

Uuskalda, Läänemaa

 

 

JUULI 2020

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

07.07.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

09.07.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

11.-12.07.

IARU HF Championship

12:00-11:59

CW,SSB

14.07.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

16.07.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

18.-19.07.

ES ULL Välipäev

erinevad tuurid

CW,SSB,FM

21.07.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

25.-26.07.

IOTA Contest

12:00-11:59

CW,SSB

28.07.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

 


AUGUST 2020

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

01.08.

European HF Championship

12:00-23:59

CW,SSB

04.08.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

08.-09.08.

WAE DX Contest

00:00-23:59

CW

11.08.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

13.08.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

15.08.

LY VUSHF Contest

17:00-22:59

CW,SSB,FM

18.08.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

20.08.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

25.08.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

 

 

SEPTEMBER 2020

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

01.09.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

05.09.

ES LL KV 6. etapp

07:00-07.59

CW,SSB

05.-06.09.

IARU REG1 VHF Contest

14:00-13:59

CW,SSB,FM

08.09.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

10.09.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

12.09.

ES käsivõtmevõistlus 3. etapp

05:00-05:44

CW

12.-13.09.

WAE DX Contest

00:00-23:59

SSB

15.09.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

17.09.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

19.-20.09.

SAC - Scandinavian Activity Contest

12:00-11:59

CW

22.09.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

26.-27.09.

CQ WW RTTY DX Contest

00:00-23:59

RTTY

 

 

OKTOOBER 2020

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

03.10.

ES LL KV 7. etapp

07:00-07.59

CW,SSB

03.-04.10.

IARU REG1 UHF/Microwave contest

14:00-13:59

CW,SSB,FM

06.10.

ES ULL KV 144

17:00-20:59

CW,SSB,FM

08.10.

ES ULL KV 50

17:00-20:59

CW,SSB,FM

10.-11.10.

SAC - Scandinavian Activity Contest

12:00-11:59

SSB

13.10.

ES ULL KV 432

17:00-20:59

CW,SSB,FM

15.10.

NAC 70MHz

17:00-20:59

CW,SSB,FM

17.-18.10.

Worked all Germany Contest

15:00-14:59

CW,SSB

17.-18.10.

Scouts Jamboree On The Air (JOTA) activity

   

20.10.

ES ULL KV 1296

17:00-20:59

CW,SSB,FM

24.-25.10.

CQ WW DX Contest

00:00-23:59

SSB

27.10.

NAC Micro

17:00-20:59

CW,SSB,FM

 


NOVEMBER 2020

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

03.11.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

07.11.

ES LL KV 8. etapp

08:00-08.59

CW,SSB

07.-08.11.

WAE DX Contest RTTY

00:00-23.59

RTTY

10.11.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

12.11.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

14.11.

YL VHF Contest

18:00-21:59

CW,SSB,FM

17.11.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

19.11

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

24.11.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

28.-29.11.

CQ WW DX Contest

00:00-23:59

CW

 

 

DETSEMBER 2020

Kuupäev

Sündmus

Aeg (UTC)

Tööliik/koht

01.12.

ES ULL KV 144

18:00-21:59

CW,SSB,FM

05.12.

ES LL KV 9. etapp

08:00-08.59

CW,SSB

08.12.

ES ULL KV 432

18:00-21:59

CW,SSB,FM

10.12.

ES ULL KV 50

18:00-21:59

CW,SSB,FM

12.12.

ES käsivõtmevõistlus 4. etapp

07:30-08:14

CW

12.-13.12.

ARRL 10 Meter Contest

00:00-23:59

CW,SSB

15.12.

ES ULL KV 1296

18:00-21:59

CW,SSB,FM

17.12

NAC 70MHz

18:00-21:59

CW,SSB,FM

22.12.

NAC Micro

18:00-21:59

CW,SSB,FM

* Aeg võistluste korral näitab millal saab logisse märkida esimese ja millal viimase lubatud side!