Eesti raadioamatööride 59. suvelaager peetakse juuli esimesel nädalalõpul, s.o. 1.-3.07. Lääne-Virumaal, Toolse puhkekülas. Nagu ikka, siis kokkutuleku avamine on laupäeval, 2.juulil kl 11:00 - aga laagrilised on oodatud juba reedeks, 1. juuliks! Laagrist osavõtu tasud on tavapärased - ERAÜ liige 15 eur, tema pereliige 10 eur, lapsed 5 eur, külalised 20 eur. Tasu sees on ka laupäevane supp ja vimpel (v.a. pereliikmel ja lapsel). Võimalus on soetada ka kokkutuleku sümboolikaga T-särk. 

Kohtumiseni Virumaal!

ERAÜ juhatus

Türil 7.mail toimunud ühingu üldkoosolekul oli esindatud 69 ERAÜ liiget (kohal 32 ja volitusi 37), seega oli koosolek vastavalt põhikirjale otsustusjõuline. Koosolekul anti liikmetele ülevaade ühingu juhatuse ja toimkondade tööst eelnenud perioodil, kinnitati eelmise aasta majandustegevuse aruanne ning võeti vastu 2022.a eelarve. 2023.a ühingu liikmemaksude suurusi otsustati mitte muuta. Koosoleku poolt kinnitatud 2021.a majandustegevuse kokkuvõte, 2022.a eelarve ning koosoleku protokoll avaldatakse peagi kodulehe registreeritud liikmete sektsioonis.

Kõigile suur tänu osalemise eest!

ERAÜ juhatus

ERAÜ mõistab üheselt ja otsustavalt hukka Vene vägede invasiooni Ukrainas ning kutsub kõiki Eesti amatööre ajutiselt peatama sidepidamist Venemaa amatöörjaamadega - saades samas aru, et meie Vene kolleegid ei ole kuidagi sellise olukorra kujunemises süüdi. Oleme solidaarsed Ukraina amatööridega ja kogu Ukraina rahvaga nende ennastsalgavas võitluses oma kodumaa vabaduse eest!

Teavitame, et ERAÜ üleskutsega on ametlikult ühinenud ka Leedu raadioamatööride ühing (LRMD).  

Slava Ukraini!

ERAÜ juhatus

Vaata Eesti raadioamatööri 2022.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2022 hooaeg (NB! Muutus CW sidepunkti arvestus!):
Tutvu LL-KV juhendiga siin!

Logi saatmine veebi kaudu (LL KV kodulehel)
Vaata LL KV kodulehte siin!  
           

Etappide tulemused 2022: 

   2022. aasta jooksev kokkuvõte

 
ULL-KV 2022 hooaeg: Tutvu ULL-KV juhendiga siin!

          Logi saatmine veebi kaudu (ULL KV veebirakendus)

        
         
          2022. aasta jooksev kokkuvõte         

          Etappide tulemused 2022:

          jaanuar ; veebruar ; märts ; aprill ; mai ; juuni