Seekordne, 6.veebruaril veebiülekandena toimunud talvepäev läks igati korda - tehnika alt ei vedanud (tnx ES3VI, ES2VL ja ES4RAO!) ning sadakond huvilist said uusi teadmisi Log4OM logiprogrammist ja 4O3A uuematest võistlusjaama arendustest. Programmi lõpetas meenutus aastate taha - meeleolukas videofilm ES2Q Keri saare ekspeditsioonist 2008. a (ERR), kus ka mõned paraku meie seast juba lahkunud mehed veel tegusid tegid...

Ettekannete videosalvestused (failid päris suured!) on kas alla laaditavad või brauserist otse mängitavad - vt siin - aga loodame peagi tuua teieni ka mingi parema lahenduse. 

Tänud aktiivse kaasalöömise eest!
 
ERAÜ juhatus

Ilmunud on 2019. ja 2020. aasta ühine ES-QTC (tõsi, 2020. a karikavõistluste tulemusi selles veel pole). Nagu varemgi, on alla võimalik laadida kahte erinevat faili - ekraanilt vaatamiseks igati sobiv väikese mahuga (ca 10M) versioon ning kvaliteetselt värvilisena trükkimiseks suuremahuline (ca 67M) versioon (pildid on siin kindlasti palju parema kvaliteediga!). ES-QTC mustvalge trükiversioon on saadaval (neile, kes arvutiga ja internetiga pole väga "sina peal") QSL talituses. QTC postitamiseks leppige see Aivega (ES2YW) eraldi kokku.   
 
ES-QTC-2020-veeb            ES-QTC-2020-print

Head lugemist!

ES-QTC toimetus

         Vaata Eesti raadioamatööri 2021.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2021:  Tutvu LL-KV juhendiga siin!

Logi saatmine veebi kaudu (e-postiga pole sel juhul vaja saata).
Vaata LL KV kodulehte siin!  

         Etappide tulemused 2021: 

  2021. aasta  jooksev kokkuvõte

 

          Logi saatmine veebi kaudu (ULL KV uus veebirakendus)

          Etappide tulemused 2021:

          2021. aasta jooksev kokkuvõte

          jaanuar ; veebruar ; märts