ERAÜ järjekordne, arvult juba 25. (!!) talvepäev toimub 4.veebruaril Tallinna Polütehnikumis (Pärnu mnt 57) algusega kell 10.00. Kuna kahel eelneval aastal ei ole me Covidi piirangute tõttu kokku saanud, siis loodame nüüd arvukat osavõttu! Plaanis on ka ülekanne interneti vahendusel. Talvepäeva kava vaata siin!   

Kohtumiseni Polütehnikumis!
 
ERAÜ juhatus

Ilmunud on 2022. aasta ES-QTC! Nagu varemgi, on alla võimalik laadida kahte erinevat faili - ekraanilt vaatamiseks igati sobiv väikese mahuga (ca 7M) versioon ning kvaliteetselt värvilisena trükkimiseks suuremahuline (ca 49M) versioon (pildid on siin kindlasti palju parema kvaliteediga!). ES-QTC mustvalge paberversioon, mida trükime piiratud koguses, on nüüd saadaval QSL-büroos.   
 
ES-QTC-2022-veeb            ES-QTC-2022-print

Head lugemist!

ES-QTC toimetus
 

Eesti LL KV 2023. a hooaeg on alanud, võistluste 1. etapp oli 7. jaanuaril. Arvutiga võistlemiseks soovitame jätkuvalt kas N1MM-i või DXLog'i, millele on olemas ka sobiv seadistus. Vaata N1MM-i kasutamise juhiseid siin (LL KV lühiinfo lõpus). DXLog'i jaoks on Youtube keskkonnas eestikeelne seadistamise õpetus siin.   

Aruannete saatmise tähtajaks on 7 päeva, logi saab üles laadida LLKV veebirakenduses siin! Kutsume ka D-klassi jaamu karikavõistlustest osa võtma, sest neile on 80m SSB-s lubatud töötada 10W-ga!

Võistlusjuhendit vaata siin!

Kõikidele edukat võistlemist!

LL toimkond

Morsekursused Nõmme huvikoolis jätkuvad ka alanud aastal igal teisipäeval - tule kohale või kuula kursust Skype'i huvigrupi vahendusel. Algus kell 18.30. Kõik senised kursuste salvestused on aga leitavad SIIT! 

Edu morseoskuste omandamisel!

ERAÜ juhatus 

Tuletame ERAÜ liikmetele meelde, et ootame teilt 2023. aasta liikmemaksu tasumist! Vastavalt ERAÜ üldkoosoleku otsusele jäid tasud 2023.a. eest samaks ning on tegevliikmetele 40 eurot, noortele tegevliikmetele ja üle 65.a. tegevliikmetele 20 eurot. Info tasumise kohta (summad, pangakonto jne) on toodud kodulehe rubriigis "Liikmeks saamine ja maksud". Suur tänu kõikidele, kes on ülekande juba teinud!

Tänades,

ERAÜ juhatus 

Vaata Eesti raadioamatööri 2023.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2023 hooaeg:
Tutvu LL-KV juhendiga siin!

NB! Logi saatmine veebi kaudu on veebruari etapiks taastatud!
 
           Etappide tulemused 2023:
    • I etapp: 

          Logi saatmine veebi kaudu 

        
         
          2022. aasta kokkuvõte lainealade kaupa 

          2022. aasta kokkuvõte klasside kaupa          

          Etappide tulemused 2023:

          jaanuar