Kolme Balti riigi raadioamatöörid tähistavad Balti Keti 30.aastapäeva ühise juubeliaktsiooniga, aktiveerides kolm erikutsungit - ES30WAY, LY30WAY ja YL30WAY, mis töötavad eetris ajavahemikul 19.08. kuni 25.08.2019. Jaamad aktiveeritakse kõikidel LL ja ULL lainealadel ning ka võimalikult paljudel erinevatel tööliikidel. Nende jaamadega töötamise eest on võimalik taotleda ka nägusat diplomit -

Vaata diplomi reegleid siin!

Diplomi näidist vaata siin!  

Kui soovid samuti osa võtta ES30WAY aktiveerimisest, võta ühendust Kristjaniga (ES7GM).

Head punktijahti!


Balti Keti diplomi toimkond

 

Eesti Lahtine ULL Välipäev on uuendatud reeglite kohaselt selleks aastaks nüüd edukalt peetud. Tänud kõikidele, kes osalesid ja eriti neile, kes ka välja sõitsid!  Logide vormistamiseks vaadake kindlasti üle võistluse reeglid, samuti ärge unustage end määramast (ja vastavalt ka logis näitamast!) reeglitega vastavuses olevasse võistlusklassi!  

Tutvu võistluste reeglitega siin! 

Aruanded tuleb saata hiljemalt 18.augustil e-posti aadressile: esfd[ät]erau.ee

Ootame ka teie kommentaare ning kõikvõimalikke pilte!

ULL toimkond  
Eesti raadioamatööride 56. suvelaager peeti juuni lõpul Peipsi ääres Ranna puhkebaasis. Üle 200 laagrilise nautis head suveilma, kaunist vaadet Peipsile ning tundis rõõmu jällenägemisest. Tavapäraselt oli arvukalt külalisi Soomest, aga esindatud olid ka lõunanaabrid, nii Läti kui Leedu. Laagri esimest pildigaleriid (tnx ES5PC!) vaata siin!
 
Tänud korraldajatele ning kohtumiseni tuleval suvel! 

ERAÜ juhatus

         Vaata Eesti raadioamatööri 2019.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2019:  Tutvu uuendatud LL-KV juhendiga siin!

Logi saatmine veebi kaudu (e-postiga pole sel juhul vaja saata).
Vaata LL KV kodulehte siin!
  
Etappide tulemused 2019: 

2019. aasta jooksev kokkuvõte

I etapp: Tulemused | Koondlogi
II etapp: Tulemused | Koondlogi
III etapp: Tulemused | Koondlogi | Graafik
IV etapp: Tulemused | Koondlogi | Graafik

  

 
 

Oleme plaanimas mahukat teost meie huviala ajaloost kuni tänapäevani välja. Midagi niisugust ei ole varem Eesti raadioamatööridest ühtede kaante vahele kokku pandud, ent Eesti Vabariigi 100.juubeli järgselt (juubeliks kahjuks ei õnnestunud...) oleks tore ka see lünk täita ning meid paremini Eesti kultuurilukku jäädvustada. Et aga selline teos sündida saaks, on vaja meie kõikide ühist panust. Siinkohal kutsume kõiki amatööre ja nendega seotud ettevõtteid üles seda projekti toetama - alltoodud lingil leiad teavet kuidas seda teha (lisaks avaldame ka jooksvalt toetajate nimekirja ning toetuste hetkeseisu)! Kaastöö info kogumisel ja edastamisel on samuti väga teretulnud! Küsimuste korral palume pöörduda flaieril märgitud kontaktidele. 

Infoflaier-raamat

Vaata toetajate nimekirja siin!

Ette tänades,

ERAÜ juhatus