Eesti Lahtine ULL Välipäev peetakse sellel aastal esmakordselt juuli kolmandal nädalalõpul ning mõnevõrra muudetud reeglite kohaselt. ULL toimkond esitab siinkohal ULL VP uue võistlusjuhendi, mis on valminud aktiivsemate ULL meeste arvamusi ning tagasisidet arvestades.  

Tutvu võistluste uute reeglitega siin! 
 
Loodame aktiivsuse märgatavat kasvu ning eriti noorte arvukat osavõttu!

ULL toimkond  

Eesti lühilaine välipäev toimub tavapäraselt juuni esimesel laupäeval, s.o. 1.juunil algusega kell 16:00 Eesti aja järgi. LL-välipäeval töötatakse vaid 80m lainealal, kahes tööliigis (CW ja SSB) ning oluline on tähele panna, et välitingimustes võistlevad jaamad kasutaksid õigesti oma kutsungi järelliidet vastavalt võistlusklassile! Meenutame ka, et alates 2015. aastast on kasutusel maakonna tähis raporti osana ning kordajate süsteem. Tutvu ajakohastatud välipäeva reeglitega alltoodud lingil.

Tutvu võistluste reeglitega siin!

Arvutiga võistlemiseks soovitame kasutada N1MM+ tarkvara, mille seadistamist vaata siin!

Kohtumiseni "põllul"!

LL-toimkond 
 

Eesti Lahtised LL-meistrivõistlused on sellel aastal taas peetud, tänud kõikidele osavõtjatele! Aruannete saatmise tähtaeg oli 1.mai. 

Tutvu võistluse pakutud tulemustega ES Open'i kodulehel http://esopen.eu/  (tnx ES1TU!)

Autasustame parimaid juba suvisel kokkutulekul!

LL toimkond 

Eesti raadioamatööride 56. suvelaager peetakse juuni viimasel nädalalõpul, st 28.-30.06. Peipsi ääres Ranna puhkebaasis. Majutust hoonetes kohapeal kahjuks pakkuda ei ole, ent lähinaabruses (400m) siiski - vt ümbruse kaarti siin! Huvilistel palume ühendust võtta Argoga, ES6QC (es6qc[ät]erau.ee). 
Suvelaagri avamine on tavapäraselt laupäeval, 29.06., kokkutuleku täpse ajakava avaldame hiljem. 
 
Kohtumiseni Peipsi kaldal! 

ERAÜ juhatus
Ilmunud on 2018. aastat kokkuvõttev ES-QTC elektroonne väljaanne. Alla on võimalik laadida kahte erinevat faili - ekraanilt vaatamiseks igati sobiv väikese mahuga (ca 6M) versioon ning kvaliteetselt värvilisena trükkimiseks suuremahuline (ca 48M) versioon (pildid ja tabelid on siin kindlasti palju parema kvaliteediga!).   
 
ES-QTC-2018-veeb            ES-QTC-2018-print

Head lugemist!

ES-QTC toimetus

         Vaata Eesti raadioamatööri 2019.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2019:  Tutvu uuendatud LL-KV juhendiga siin!

Logi saatmine veebi kaudu (e-postiga pole sel juhul vaja saata).
Vaata LL KV kodulehte siin!
  
Etappide tulemused 2019: 

2019. aasta jooksev kokkuvõte

I etapp: Tulemused | Koondlogi
II etapp: Tulemused | Koondlogi
III etapp: Tulemused | Koondlogi | Graafik
IV etapp: Tulemused | Koondlogi | Graafik

 

 

 
 

Oleme plaanimas mahukat teost meie huviala ajaloost kuni tänapäevani välja. Midagi niisugust ei ole varem Eesti raadioamatööridest ühtede kaante vahele kokku pandud, ent Eesti Vabariigi 100.juubeli järgselt (juubeliks kahjuks ei õnnestunud...) oleks tore ka see lünk täita ning meid paremini Eesti kultuurilukku jäädvustada. Et aga selline teos sündida saaks, on vaja meie kõikide ühist panust. Siinkohal kutsume kõiki amatööre ja nendega seotud ettevõtteid üles seda projekti toetama - alltoodud lingil leiad teavet kuidas seda teha (lisaks avaldame ka jooksvalt toetajate nimekirja ning toetuste hetkeseisu)! Kaastöö info kogumisel ja edastamisel on samuti väga teretulnud! Küsimuste korral palume pöörduda flaieril märgitud kontaktidele. 

Infoflaier-raamat

Vaata toetajate nimekirja siin!

Ette tänades,

ERAÜ juhatus