Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis peetakse Eesti raadioamatööride 58. suvelaager juuli esimesel nädalalõpul, s.o. 2.-4.07. Ida-Virumaal, Alujoa puhkekeskuses. Majutust on seekord laagris ligi 60-le, broneeringu soovid edastage ES6QC-le. Vaata selgitavat majutusinfot siin! Nagu ikka, siis kokkutuleku avamine on laupäeval, 3.juulil kl 11:00 - aga laagrilised on oodatud juba reedeks, 2. juuliks! Laagrist osavõtu tasud on tavapärased - ERAÜ liige 15 eur, tema pereliige 10 eur, lapsed 5 eur, külalised 20 eur. Tasu sees on ka laupäevane supp ja vimpel (v.a. pereliikmel ja lapsel). Võimalus on soetada ka kokkutuleku sümboolikaga T-särk. 

Kokkutuleku täpsema ajakava avaldame peagi. Alujoa paikneb maalilise Toila Oru lossipargi lähistel - kes pole varem käinud, siis seda paika TASUB külastada! Vaata lühitutvustust Oru pargist siin! 

Kohtumiseni Virumaal!

ERAÜ juhatus

ERAÜ korraline aasta üldkoosolek toimub taaskord lühivariandis ja suvekokkutulekul - laupäeval, 3. juulil 2021 algusega kell 14.00 Alujoa puhkekeskuses Ida-Virumaal.

Päevakorras:
- 2020.a. tulude-kulude kinnitamine ja hinnang juhatuse tööle
- 2021.a. eelarve arutelu ja eelarve kinnitamine
- 2022.a. liikmemaksu suuruse otsustamine
- ühingu juhatuse valimine järgmiseks 3-aastaseks perioodiks
- muud teemad ning algatatud sõnavõtud

Üleliigne pole ka kolleegi volitamine, kui ise kokkutulekule tulla ei saa. Volitus peaks olema seekord kas digitaalselt või omakäeliselt allkirjastatud, lihtsast e-kirjast ei piisa. Volituse vormi leiab rubriigist "ARJ tööloa taotlemine ja dokumentide vormid". 

Kohtumiseni Alujoal!

ERAÜ Juhatus

Igal suvel kogunevad Leedu raadioamatöörid traditsioonilisele LY HAMFESTILE mõnes kaunis kohas. Leedu Amatöörraadio Selts (LRMD) kutsub ka seekord hamfestile nii kodu- kui ka välismaiseid raadioamatööre. 

Aeg: 31. juuli - 1. august 2021

Ametlik avatseremoonia toimub laupäeval, 31. juulil kl 12, laagriplats avatakse laupäeval kl 8 ja on avatud pühapäeval kl 11-ni.

Loe edasi...

         Vaata Eesti raadioamatööri 2021.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2021:  Tutvu LL-KV juhendiga siin!

Logi saatmine veebi kaudu (e-postiga pole sel juhul vaja saata).
Vaata LL KV kodulehte siin!  

         Etappide tulemused 2021: 

  2021. aasta  jooksev kokkuvõte

 

          Logi saatmine veebi kaudu (ULL KV uus veebirakendus)

          Etappide tulemused 2021:

          2021. aasta jooksev kokkuvõte

          jaanuar ; veebruar ; märts ; aprill ; mai