Tuletame ERAÜ liikmetele meelde, et ootame teilt 2024. aasta liikmemaksu tasumist hiljemalt käesoleva aasta lõpuks! Vastavalt ERAÜ üldkoosoleku otsusele jäid tasud 2024.a. eest samaks ning on tegevliikmetele 40 eurot, noortele tegevliikmetele ja üle 65.a. tegevliikmetele 20 eurot. Info tasumise kohta (summad, pangakonto jne) on toodud kodulehe rubriigis "Liikmeks saamine ja maksud".

Õigeaegse tasumise eest tänades,

ERAÜ juhatus 

Eesti LL KV 2023. a hooaja viimane etapp toimus laupäeval, 2. detsembril. Arvutiga võistlemiseks soovitame jätkuvalt kas N1MM-i või DXLog'i, millele on olemas ka sobiv seadistus. Vaata N1MM-i kasutamise juhiseid siin (LL KV lühiinfo lõpus). DXLog'i jaoks on Youtube keskkonnas eestikeelne seadistamise õpetus siin.   

Aruannete saatmise tähtajaks on 7 päeva, logi saab üles laadida LLKV veebirakenduses siin! Kutsume ka D-klassi jaamu karikavõistlustest osa võtma, sest neile on 80m SSB-s lubatud töötada 10W-ga!

Võistlusjuhendit vaata siin!

Ühtlasi teavitame, et järgmise aasta hooajaks on juhendis plaanis muudatused, mis seotud osavõtuklassidega ning võistluse punktiarvestusega. Tutvu uue juhendi projektiga siin!

Edukat hooaja lõpetamist!

LL toimkond

Vaata Eesti raadioamatööri 2023.a. kalendrit siin!

 
LL-KV 2023 hooaeg:
           Etappide tulemused 2023:

          Logi saatmine veebi kaudu 
        
         
          2023. aasta jooksvad tulemused

          Etappide tulemused 2023:

          jaanuar ; veebruar ; märts ; aprill ; mai ; juuni ; juuli
          august ; september ; oktoober ; november